Rozvoz květin v covidové době

Kytice kurýrem, radosti doby covidové

Hledat dávku inspirace, radosti a pocitu uspokojení v této nepříjemné a už opravdu neúprosně dlouhé době se stává čím dál složitější a náročnější. Všichni odborníci i neodborníci nám radí zaručené rady, jak zvládat stresové situace, které jsou téměř na denním pořádku. Chodit na procházky, pobyt na čerstvém vzduchu, dobrá kniha, jídlo co máte rádi, společné aktivity v rámci rodiny a mnoho dalších zaručených rad, které by alespoň trochu v této prapodivné době mohli člověka přinést na jiné myšlenky a udělat mu radost. Vnímáme to nejen na sobě samotných, ale také na našem okolí, což je o to horší. Pokud nám na někom opravdu záleží a máme ho rádi, o to hůř se nám dívá na jeho trápení spojené s touhle dobou. My v Kup kytici online však o jedné zaručené radosti, která vykouzlí úsměv na tváři i této nepřející době víme! Není tomu nic jiného než květiny.

 

Květiny dělají radost už od dávných časů naší historie a jsou tak zaručeným a léty prověřeným receptem, který opravdu funguje na zlepšení nálady. Darování květin v dnešní době ovšem může nést trochu úskalí, kterými se staly naprosto běžné věci jako je cestování a vzdálenosti. Už není samozřejmostí návštěva kamarádky z blízkého města, nebo návštěva babičky v jiném kraji. Jak tedy udělat radost i lidem, které bohužel v této době není možné navštívit? Máme pro vás jednoduché řešení - služby květinového kurýra!

 

Žádná vzdálenost není problém

Ač to zní neuvěřitelně pro nás i v této nemilé době není žádná vzdálenost překážkou. Díky bohaté síti poboček různě po celé České republice není pro nás problém doručit kytice pro vaše nejbližší téměř kamkoliv. Jedinou věc, kterou k tomu potřebujeme znát je konkrétní adresa doručení a vámi preferovaný den a čas. Pokud se jedná o objednávku na poslední chvíli, i s takovými maličkostmi si naši kurýři umí hravě poradit. V rámci Prahy jsme dokonce schopni zaručit expres doručení do 1 hodiny po potvrzení objednávky. Naši kurýři zvládnou téměř nezvládnutelné a jsou to opravdoví superhrdinové! Po zbytku České republiky jsou naši kurýři schopni doručit kytici ještě v ten samý den, vždy ale záleží na hodině objednávky, se kterou je nutné počítat.

 

Objednejte s předstihem

Stává se vám, že často zapomínáte a proto si raději plánujete věci s předstihem? Nevadí, doručení květin kurýrem můžete naplánovat i dopředu! Pokud víte, že vaše kamarádka, babička, maminka nebo známá slaví své narozeniny za týden, nic vám nebrání v tom naplánovat doručení květin na den jejích narozenin ještě dnes. Budete tak mít jistotu, že jste nic nepodcenili, nebo na jejich narozeniny nezapomněli.

 

Snadná orientace pro každého

Ať už květinám rozumíte, či nikoliv. Díky našim webovým stránkám vybere tu nejvhodnější kytici pro každého snad každý. Pokud vybíráte kytici pro konkrétní příležitost, výběr vám hravě usnadní náš rozcestník, který selektuje nabídku jednotlivých kytic podle konkrétní příležitosti. Ať už je to kytice k narozeninám, výročí, pro maminku, jako omluva nebo jen tak.. Díky výběru podle jednotlivých kategorií pro vás bude objednávka snadnější a přehlednější. Pokud byste však s výběrem opravdu potřebovali poradit více, můžete se obrátit na naše zákaznické centrum, které je tu připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

 

Kvalita je rozhodující

Největší obavou objednávek online je rozhodně nemožnost kontroly konkrétního zboží. Platí to tak naprosto u všeho. Ať už si objednáváte krásné šaty, které si bohužel nemůžete vzít do kabinky a vyzkoušet ze všech úhlů zda vám opravdu sedí, nebo nedělní oběd, který nemůžete zkontrolovat u vedlejšího stolu. Nicméně u nás v Kup kytici si nesmírně zakládáme na kvalitě květin, která u nás stojí na prvním místě společně se spokojeností našich zákazníků. Naše květiny jsou vždy čerstvé, voňavé a naši kurýři je přepravují s co největší obezřetností. Za roky naší práce jsme vychytali nejšetrnější způsoby přepravy, aby se k vám kytice vždy dostaly v nejlepší formě.

 

Moment překvapení

A nakonec nemůžeme opomenout na moment překvapení. Jak jsme psali na začátku, v dnešní době je opravdu složité najít věci nebo aktivity, které nám po tak dlouhé době v lockdownu ještě dokážou přinést pocity radosti a vykouzlit úsměv na tváři. Aktuálně moc věcí opravdu dělat nemůžeme a proto přijít s něčím novým, nečekaným nebo zajímavým začíná být stále složitější. A v tento moment přichází na řadu naši kurýři, kteří jsou ideálním způsobem jak potěšit, ale hlavně překvapit vaše nejbližší. Pravděpodobně jim nezvoní u bytu kurýři s nádhernými kyticemi každý den a proto se jedná opravdu o nevšední zážitek, kteří mnozí z nás ještě nikdy nezažili! O to víc se vybízí udělat radost touhle formou právě teď!

 

Překvapte vaše nejbližší čerstvými řezanými květy, které jim kurýr doveze až ke dveřím. Dnešní doba doslova vybízí k tomu, abychom vyzkoušeli nové věci, na které doteď nikdy nebyl čas a zároveň udělali radost a překvapili naše nejbližší. Vidíte? Výhra bude na všech stranách, vy budete mít dobrý pocit z toho, že jste někomu vykouzlili úsměv na tváři a obdarovaný zažije nečekaný a nevšední zážitek, který mu bude navíc dělat radost ještě několik dní poté.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

již od 1117 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Rady na výběr smuteční kytice

Rady na výběr smuteční kytice

17.4.2021

Průvodce smutečními květinami

Výběr správných květin k vyjádření soucitu nebo soustrasti může být v této složité době poněkud skličujícím úkolem. Proto jsme pro vás pro co největší zjednodušení procesu výběru připravili rychlého průvodce, který vám rozhodně ulehčí výběr pro tuto nelehkou životní situaci, kterou život přinesl. Navíc jsme vám stále k dispozici i jako online pomoc na našem e-mailu nebo telefonním čísle. Všechny potřebné kontakty naleznete u nás na webových stránkách v sekci Kontakty. Nyní se už ale můžeme přesunout na nejdůležitější část dnešního článku, kterou jsou smuteční květiny a jejich správný výběr.

Číst celé
Jakou květinu na pohřeb

Jakou květinu na pohřeb

16.4.2021

Barva smutečních květin, jakou vybrat

Květiny nás provázejí na cestě životem a to doslova od narození, přes všechny důležité životní mezníky. Nesmí chybět už žádné oslavy narozenin ani u žádné větší, významnější události jako jsou promoce, oslava nové práce, zásnuby a další veselé životní momenty. Zároveň jsou květiny také důležitou součástí méně radostných událostí a tím je poslední rozloučení s blízkou osobou. Květiny patří mezi tradiční způsob jak vyjádřit soustrast pozůstalým, a zároveň také jak vyjádřit vaše poslední emoce a pocity u rozloučení. Kytici na pohřeb můžete buďto předem poslat nebo ji přinést přímo na smuteční obřad. Samotný výběr konkrétních květin může být opravdovým oříškem. V dnešním článku se zaměříme konkrétně na jednotlivé barvy, které jsou vhodné věnovat při posledním rozloučení.

 

Číst celé
Jak objednat květinu online

Jak objednat květinu online

14.4.2021

Šest důvodů, proč objednat vaši další kytici online

Jsme lidé pohodlní a neustále hledáme cesty, jak si věci usnadnit a urychlit. Právě kvůli těmto důvodům často hledáme spolehlivé služby, které nám udělají život zase o trochu příjemnější. Díky tomu nabídka online obchodů stále roste a spolu s ní se rozšiřují také její služby. Lidé si zvykli na možnost pořídit na internetu téměř všechno a není divu, díky internetovým obchodům a službám můžete vyřídit všechno během chvilky a to přímo od vás z domova. Ke stále oblíbenějším a vyhledávanějším službám patří také online nákupy květin! Zaslání květin pomocí květinových kurýrů se najednou stalo oblíbeným a krásným překvapením, jak můžete potěšit vaše blízké nejen ve významných životních situacích. Online doručení květin dokáže přinést vaše srdečné přání a pozdravy ve správný čas i ve chvíli, kdy se nacházíte daleko od vašich blízkých. V dnešním článku vám představíme několik benefitů, které můžete vytěžit z objednávky květin online.

 

Číst celé