Kdy věnovat romantické aranžmá

V jakých situacích věnovat romantické aranžmá?

Už jste někdy měli pocit, že vám došly veškeré nápady a inspirace na originální romantický dárek pro vaši milovanou polovičku? Každý z nás občas dojde do doby, kdy se cítíme bez inspirace a bez nápadu, ovšem tyto pocity se dají velmi rychle zahnat dávkou nové inspirace! Jedna věc je poněkud skoro jistá, romantické kytice se neobejdou bez pořádné dávky růží! Navíc u růží máte na výběr skutečně širokou škálu všech druhů, barev a provedení. Navíc finální kytici můžete ještě dozdobit drobnými srdíčky, které jenom skvěle podtrhnou váš zamilovaný záměr. Pokud se tedy cítíte odhodláni na opravdu romantický krok plný vášně a lásky, kombinace červených a růžových růží může být pro vás tou správnou volbou. V dnešním článku si představíme několik ideálních situací, které můžete využít k darování tak romantické kytice.

 

Dejte najevo vaši náklonnost kolegyni

Stala se vám ta na první pohled nemilá věc, že vás očarovala vaše nová kolegyně, která se připojila do vaší kanceláře? Mnoho lidí bude možná namítat, že není dobré začínat žádný románek s nikým na společném pracovišti, zkuste je ale vyvést z omylu, že vám rozhodně nejde jenom o románek, ale že to myslíte upřímně a hlavně vážně! Překvapte vaši vyvolenou romantickou kyticí, kterou ji kurýr doručí přímo na její pracovní stůl. Květiny pošlete anonymně a sledujte její reakci, postupně zkuste odhalovat vaši náklonnost smysluplným očním kontaktem a vědomým úsměvem. Ženy milují tyto drobné romantické náznaky, proto si tyto vzácné chvilky náležitě užívejte!

 

Překvapte vaši manželku

Jedním z klíčů k úspěšnému vztahu je udržení romantiky a vášnivého plamínku neustále naživu. Malá, neočekávaná gesta jako je například doručení romantické kytice plné nádherně vonících, čerstvých květin je rozhodně skvělým způsobem jak povzbudit romantického ducha vašeho vztahu. Možná budete až překvapeni jak významný dopad mohou mít na první pohledy tyto drobné činy na váš vztah! Objevíte harmonii a vzájemné souznění, které je nutné posilovat právě těmito drobnými romantickými gesty.

 

Využijte speciálních příležitostí

Blíží se partnerčiny narozeniny, vaše společné výročí vztahu nebo jiný zvláštní den, který byste si rádi připomněli, jelikož je vašim srdcím z nějakého důvodu blízký? Lov dárků může být občas stresující, zvláště pro někoho, kdo má všechno a není jednoduché mu jen tak udělat radost. To ale neplatí u kytice čerstvých květin. S kyticí čerstvě řezaných růží nemůžete nikdy nikdy pokazit. Zvláště pak speciálním romantickým aranžmá, které se skládá ze zmíněné kombinace nádherných červených a růžových růží, doplněných o drobné dekorace ve tvaru srdce.

 

Zmírněte stresové období vaší milované

Má toho vaše partnerka příliš v práci? Blíží se konec roku a všichni mají stres z nadcházejících Vánoc, aby všechno stihli zařídit včas a doručit? Ano, všichni tyto situace plné stresu a nejistoty známe a právě v tuto dobu je naše zdraví i psychika náchylnější než kdykoli jindy. Co ale můžete pro vaši milovanou udělat a být si jistí, že tím opravdu nic nepokazíte, naopak přidáte do vašeho vztahu trochu klidu a pohody je zaslání romantické květiny. Ať už si ji vaše partnerka vystaví doma na jídelní stůl, nebo v kanceláři na pracovní místo, bude je mít vždy na očích a kdykoliv přijde chvilka plná pochybností, stačí jeden pohled na krásné romantické aranžmá a celý svět bude najednou v pořádku.

 

Jak můžete vidět, existuje spoustu důvodů, proč a kdy věnovat tuto odvážnou, ale nádhernou kytici plnou romantiky. Pokud navíc zvolíte doručení pomocí kurýra, váš květinový dárek se stane skutečným romantickým překvapením.

 

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

KVĚTINOVÝ KOŠ 20

KVĚTINOVÝ KOŠ 20

již od 1491 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 10

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

již od 1504 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Gardénie, rady a tipy na pěstování

Gardénie, rady a tipy na pěstování

2.3.2022

Vše o gardéniích 

Rostliny gardénie mají nádherné, voňavé bílé květy, které jsou symbolem důvěry a jasnosti, což z nich dělá nádherný doplněk to každé zahrady nebo domácnosti. Na výběr máte zároveň spoustu odrůd, takže si jistě najdete přesně tu, která vás osloví. Pokud vezmete na milost několik našich tipů a rad je péče o tyto jedinečné květy skutečně hračka a to obzvlášť v létě. V dnešním článku se podíváme na správnou péči o gardénie a to včetně jejich přirozených potřeb a podmínek pro život jako je slunce, voda, teplota a další základní péče a byli připraveni skutečně na všechno. Zahrnuli jste také různé druhy gardénií, abyste si vybrali přesně tu, která je vašemu srdci nejbližší. Jako bonus jsme odpověděli na nejčastější kladené otázky, které nám ve spojení s gardéniemi chodí. Proto se pořádně usaďte, uvařte si kávu a ponořte se společně s námi do světa gardénií.

Číst celé
Dvacet nejromantičtějších květin

Dvacet nejromantičtějších květin

28.2.2022

Jaké jsou nejromantičtější květiny

Hledáte romantickou květinu, kterou byste mohli darovat milované osobě? Existuje mnoho druhů květin, které znamenají lásku, ovšem tou nejikoničtější zůstává i nadále červená růže. Pokud však hledáte něco jedinečnějšího a výjimečnějšího, můžete si vybrat z řady nádherných možností, jako jsou tulipány, pivoňky a gardénie. Sestavili jsme seznam 20 nejromantičtějších květin, jejich symboliky a tipů, které vám pomohou přizpůsobit vzhled a význam vašeho květinového aranžmá. 

 

Číst celé
Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

22.2.2022

Které bylinky milují včely

Na rozdíl od petržele, šalvěje, rozmarýnu a tymiánu se divoké majoráce ani zdaleka nedostává takovému obdivu. Oproti většině bylinek má však jednu zásadní výhodu navíc. Lidé ji nejčastěji znají pod jejím hojně používaným a alternativním názvem oregáno, což je také její vědecký název - origanum vulgare. Je velmi důležitým prvkem italské kuchyně a můžeme ji najít po celé Evropě. Ještě důležitější je však to, že je jednou z nejlepších bylinek, které na zahradu lákají včely, motýly a další opylovače!

Číst celé