Jak objednat květinu online

Šest důvodů, proč objednat vaši další kytici online

Jsme lidé pohodlní a neustále hledáme cesty, jak si věci usnadnit a urychlit. Právě kvůli těmto důvodům často hledáme spolehlivé služby, které nám udělají život zase o trochu příjemnější. Díky tomu nabídka online obchodů stále roste a spolu s ní se rozšiřují také její služby. Lidé si zvykli na možnost pořídit na internetu téměř všechno a není divu, díky internetovým obchodům a službám můžete vyřídit všechno během chvilky a to přímo od vás z domova. Ke stále oblíbenějším a vyhledávanějším službám patří také online nákupy květin! Zaslání květin pomocí květinových kurýrů se najednou stalo oblíbeným a krásným překvapením, jak můžete potěšit vaše blízké nejen ve významných životních situacích. Online doručení květin dokáže přinést vaše srdečné přání a pozdravy ve správný čas i ve chvíli, kdy se nacházíte daleko od vašich blízkých. V dnešním článku vám představíme několik benefitů, které můžete vytěžit z objednávky květin online.

 

 

Objevte neznámé druhy květin

Obrovské kolekce vystavené v internetových online květinářství vám umožní objevit druhy květin, o kterých jste doteď možná neměli ani tušení, že existují! Kamenné květinářství nabízí samozřejmě také široký výběr různých druhů, ovšem nikdy do jedné místnosti nenaskládáte tolik květin, kolik jich můžete vystavit na internetovou stránku. Navíc květiny a jejich speciální kouzlo, které nedokáže vystihnout žádný jiný dárek na světě! Díky online květinářství si můžete snadno prohlížet jednotlivé druhy květin jak dlouho chcete, můžete si během výběru zjistit informace o jednotlivých druzích a být si tak stoprocentně jistí vaším výběrem. U každého lepšího online květinářství navíc bude vždy někdo, kdo vám ochotně poradí s výběrem. Nebojte se tedy objevovat nové druhy květin, které překvapí a potěší nejen vás, ale hlavně vašeho příjemce!

 

Využívejte jednotlivých filtrů

Jednou z největších výhod, které online květinářství nabízí je přizpůsobení pomocí filtrů, kde můžete jednoduše na základě různých kategorií vybírat květiny v závislosti na příležitosti, barvě, druhu květin nebo třeba i ceně! Požadavky a potřeby zákazníků se mohou navzájem lišit a tato možnost pomůže ve snadnější orientaci a výběru, díky filtrům nemusíte procházet nekonečné nabídky květiny, které nesplňují vaše požadavky, ale můžete si váš výběr zúžit pouze na nabídku, kterou hledáte. Filtr na základě příležitostí jako jsou narozeniny, výročí, květiny z lásky nebo třeba i květiny pro maminku vám pomůže ve snadnějším výběru květiny pro konkrétní příležitost. Všechny kytice jsou tvořeny profesionálním floristou, proto nemusíte mít strach, že by nesplňovaly potřebnou etiketu, nebo v sobě neměly zahrnutou řeč květin.

 

Kombinujte květiny spolu s ostatními dárky

Kromě květinových aranžmá můžete navíc přihodit i drobný dárek navíc. Mnoho online květinářství nabízí možnost kytice a drobného dárku navíc. Nejčastěji můžete vybírat mezi lahodnými čokoládami, bonbonierami, plyšovými medvídky a pro dospělé můžete přihodit i láhev alkoholu. Dárkové předměty můžete využít například při příležitostech jako jsou například narozeniny nebo výročí svatby a tak vaše květinové překvapení obohatit o atraktivní dárky, které nádherně doladí vaše květinové překvapení.

 

Váš čas jsou peníze

Mnoho lidí stále nabývá dojmu, že květiny z online květinářství jsou drahé a nedostupné, ovšem opak může být pravdou! Internet vám dává možnost porovnat různé online květinové obchody během několika minut, proto si velmi snadno můžete udělat představu, kde je chcete nakoupit a kde nikoliv. Díky srovnání cen ihned zredukujete některé z online obchodů až vám zbyde pouze jeden, pro vás nejvýhodnější. Navíc cena květin je často mnohem dostupnější, než v běžných kamenných obchodech a to zejména díky sníženým nákladům za dopravu a uskladnění. Nejen celková cena aranžmá ale dělá cenu květin. Zkusili jste si někdy spočítat, kolik stojí váš čas? Místo zdlouhavé cesty do města můžete vyřídit všechno z pohodlí vašeho domova a doslova si tak ušetřit čas i peníze. Navíc internetové obchody mají opravdu často různé slevové akce a kupóny, které mnohy dokáží ušetřit opravdu spoustu peněz. Jaký tedy plyne závěr? Stačí si udělat menší průzkum na internetu a najděte si tu nejvýhodnější nabídku přímo na vám na míru!

 

Okamžité doručení květin

Zákazníci online květinářství mohou zadávat objednávky kdykoliv a kdekoliv! Online květinářství nejsou omezené otevírací dobou, proto můžete provést objednávku kdykoliv si jen zamanete. Navíc květina může být doručena na vámi zvolenou adresu v konkrétní den a čas, který si sami zvolíte. Pokud tedy patříte mezi jedince, kteří si rádi plánují všechno dopředu, aby se nemuseli strachovat, že na něco zapomenout, plánování doručení květin je služba přímo pro vás. A nejen pro vás! Online květinářství myslí také na zapomětlivce, kteří si zapomněli poznačit důležité data do kalendáře a shání doslova záchranu na poslední chvíli. Online květinářství mnohdy nabízí službu expres, která doručí kytici ve stejný den od provedené objednávky.

 

Důvěra na prvním místě

Pokud stále váháte a ani výše zmíněné benefity vás dostatečně nepřesvědčili, věříme, že zkušenosti předchozích zákazníků to dokážou měnit. Téměř všechny online květinářství mají na svých webových stránkách recenze od předešlých zákazníků, díky kterým získáte přehled a zároveň jistotu, že se nejedná o žádný podvod. Recenze by měly patřit rozhodně mezi jeden z rozhodujících faktorů, které online květinářství ve výsledku zvolíte.

 

Nakupování květin online není rozhodně žádná magie, naopak se jedná o jednoduchý, rychlý a efektivní proces, který vám může ušetřit spoustu peněz, času i energie. Využijte příležitostí, které nám v dnešní době internet nabízí a objednejte vaši první kytici online ještě dnes! Můžete se například inspirovat květinami u nás, v Kup kytici a zjistit, že věnování květin nebylo ještě nikdy jednodušší!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ANDREA

ANDREA

již od 908 Kč
ANNA

ANNA

již od 963 Kč
ANTONIE

ANTONIE

již od 875 Kč
APOLENA

APOLENA

již od 985 Kč
ARABELA

ARABELA

již od 941 Kč
ADRIANA

ADRIANA

již od 963 Kč
ARIANA

ARIANA

již od 946 Kč
EMILY

EMILY

již od 941 Kč
KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

již od 705 Kč
ČERVENÉ RŮŽE

ČERVENÉ RŮŽE

již od 915 Kč
RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE

již od 941 Kč
ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE

již od 941 Kč
ŽLUTÉ RŮŽE

ŽLUTÉ RŮŽE

již od 907 Kč
CECILIE

CECILIE

již od 941 Kč
AFRODITA

AFRODITA

již od 853 Kč
DENISA

DENISA

již od 974 Kč
ELENA

ELENA

již od 963 Kč
HELGA

HELGA

již od 974 Kč
IDA

IDA

již od 957 Kč
ANABELA

ANABELA

již od 963 Kč
ALEX

ALEX

již od 1007 Kč
ANGELIKA

ANGELIKA

již od 941 Kč
BRIGITA

BRIGITA

již od 963 Kč
LUCIE

LUCIE

již od 1007 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 10

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

již od 1117 Kč
ROMANA

ROMANA

již od 842 Kč
DUO RŮŽE

DUO RŮŽE

již od 941 Kč
ZUZANA

ZUZANA

již od 979 Kč
SINDIE

SINDIE

již od 941 Kč
SANDRA

SANDRA

již od 842 Kč
ŽLUTÉ RŮŽE ZDOBENÉ

ŽLUTÉ RŮŽE ZDOBENÉ

již od 987 Kč
KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ
NEJ....

KYTICE RUDÝCH RŮŽÍ

již od 705 Kč
EXTRA RŮŽE

EXTRA RŮŽE

již od 941 Kč
BÍLOČERVENÉ RŮŽE

BÍLOČERVENÉ RŮŽE

již od 941 Kč
PINK

PINK

již od 842 Kč
EXOTIKA

EXOTIKA

již od 924 Kč
RŮŽE + FREZIE

RŮŽE + FREZIE

již od 963 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Stromy s červenými bobulemi, ideální vánoční výzdoba -  1.díl

Stromy s červenými bobulemi, ideální vánoční výzdoba - 1.díl

4.12.2021

Jak využít stromy s červenými bobulemi -  1.díl

Stromy s červenými bobulemi dodají vaší nejen zahradě, ale také interiéru živost i v těch nejchmurnějších měsících. Zároveň poskytnou důležitou potravu ptáčkům a dalším živočichům, kteří se během zimních měsíců ocitnou na vaší zahradě. Stromy s červenými bobulemi nám během podzimních a hlavně zimních měsíců dodají do našich domovů radostnou barvu, v době, kdy se většina přírody chýlí ke svému zazimování. Některé odrůdy však dodají akcent i v létě a mnoho z nich má krásné květy i na jaře.

Číst celé
Deset nejoblíbenějších květin a rostlin pro dokonalé Vánoce

Deset nejoblíbenějších květin a rostlin pro dokonalé Vánoce

30.11.2021

Které jsou nejblíbenější květiny pro letošní Vánoce

Oživte svou zimní výzdobu

Chryzantémy a měsíčky jsou možná nejoblíbenějšími podzimními květinami, ale jakmile skončí jejich 15 minut podzimní slávy, je čas na sváteční atmosféru s některými zimními favority. V dnešním článku si představíme květiny a rostliny, které jsou ideální pro ozdobení vašeho domova v klasické červené a zelené paletě barev, ale abychom nezůstali pouze u tradičních barev, které sice miluje, ale nepřekvapí, připrapravili jsme pro vás i pár barevných překvapení.

Číst celé
Čtyři podzimní/zimní barevné svatební trendy

Čtyři podzimní/zimní barevné svatební trendy

21.11.2021

Podzimní/zimní svatební barevné trendy

 

S koncem letních veder přicházejí přirozeně chladnější měsíce podzimu a zimy a my jsme na ně dokonale připraveni! Rok 2021 přináší svatební boom, a tak není divu, že překypujeme kombinacemi svatebních květin a různorodých barevných palet. Připravili jsme si pro vás čtyři nejpoutavější barevné palety pro podzim a zimu 2021.

Číst celé