Kdy věnovat romantické aranžmá

V jakých situacích věnovat romantické aranžmá?

Už jste někdy měli pocit, že vám došly veškeré nápady a inspirace na originální romantický dárek pro vaši milovanou polovičku? Každý z nás občas dojde do doby, kdy se cítíme bez inspirace a bez nápadu, ovšem tyto pocity se dají velmi rychle zahnat dávkou nové inspirace! Jedna věc je poněkud skoro jistá, romantické kytice se neobejdou bez pořádné dávky růží! Navíc u růží máte na výběr skutečně širokou škálu všech druhů, barev a provedení. Navíc finální kytici můžete ještě dozdobit drobnými srdíčky, které jenom skvěle podtrhnou váš zamilovaný záměr. Pokud se tedy cítíte odhodláni na opravdu romantický krok plný vášně a lásky, kombinace červených a růžových růží může být pro vás tou správnou volbou. V dnešním článku si představíme několik ideálních situací, které můžete využít k darování tak romantické kytice.

 

Dejte najevo vaši náklonnost kolegyni

Stala se vám ta na první pohled nemilá věc, že vás očarovala vaše nová kolegyně, která se připojila do vaší kanceláře? Mnoho lidí bude možná namítat, že není dobré začínat žádný románek s nikým na společném pracovišti, zkuste je ale vyvést z omylu, že vám rozhodně nejde jenom o románek, ale že to myslíte upřímně a hlavně vážně! Překvapte vaši vyvolenou romantickou kyticí, kterou ji kurýr doručí přímo na její pracovní stůl. Květiny pošlete anonymně a sledujte její reakci, postupně zkuste odhalovat vaši náklonnost smysluplným očním kontaktem a vědomým úsměvem. Ženy milují tyto drobné romantické náznaky, proto si tyto vzácné chvilky náležitě užívejte!

 

Překvapte vaši manželku

Jedním z klíčů k úspěšnému vztahu je udržení romantiky a vášnivého plamínku neustále naživu. Malá, neočekávaná gesta jako je například doručení romantické kytice plné nádherně vonících, čerstvých květin je rozhodně skvělým způsobem jak povzbudit romantického ducha vašeho vztahu. Možná budete až překvapeni jak významný dopad mohou mít na první pohledy tyto drobné činy na váš vztah! Objevíte harmonii a vzájemné souznění, které je nutné posilovat právě těmito drobnými romantickými gesty.

 

Využijte speciálních příležitostí

Blíží se partnerčiny narozeniny, vaše společné výročí vztahu nebo jiný zvláštní den, který byste si rádi připomněli, jelikož je vašim srdcím z nějakého důvodu blízký? Lov dárků může být občas stresující, zvláště pro někoho, kdo má všechno a není jednoduché mu jen tak udělat radost. To ale neplatí u kytice čerstvých květin. S kyticí čerstvě řezaných růží nemůžete nikdy nikdy pokazit. Zvláště pak speciálním romantickým aranžmá, které se skládá ze zmíněné kombinace nádherných červených a růžových růží, doplněných o drobné dekorace ve tvaru srdce.

 

Zmírněte stresové období vaší milované

Má toho vaše partnerka příliš v práci? Blíží se konec roku a všichni mají stres z nadcházejících Vánoc, aby všechno stihli zařídit včas a doručit? Ano, všichni tyto situace plné stresu a nejistoty známe a právě v tuto dobu je naše zdraví i psychika náchylnější než kdykoli jindy. Co ale můžete pro vaši milovanou udělat a být si jistí, že tím opravdu nic nepokazíte, naopak přidáte do vašeho vztahu trochu klidu a pohody je zaslání romantické květiny. Ať už si ji vaše partnerka vystaví doma na jídelní stůl, nebo v kanceláři na pracovní místo, bude je mít vždy na očích a kdykoliv přijde chvilka plná pochybností, stačí jeden pohled na krásné romantické aranžmá a celý svět bude najednou v pořádku.

 

Jak můžete vidět, existuje spoustu důvodů, proč a kdy věnovat tuto odvážnou, ale nádhernou kytici plnou romantiky. Pokud navíc zvolíte doručení pomocí kurýra, váš květinový dárek se stane skutečným romantickým překvapením.

 

 

From our offer

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

KVĚTINOVÝ KOŠ 10

from 49.00 $

You might also be interested in

ARTICLE_PAGE_ARTICLES_TEXT

Darování květiny ve firmě

Darování květiny ve firmě

16.1.2021

Jak darovat květiny v profesním světě

Jistě už máte praxi s darováním květin pro vaše blízké, rodinu nebo kamarády. Pro lidi, kteří jsou nám blízcí není zase tak těžké vybrat ty správné květy, pokud je znáte dostatečně dobře. Horší může být volba květin pro vaše kolegy z práce, šéfy, zákazníky nebo obchodníky. Možná je ale právě na čase to změnit. Ne vždy k darování květin potřebujete speciální příležitost, ale můžete se držet tradičních narozeniny, výročí, odchod do důchodu, povýšení nebo také smutnější události, jako je například poslední den v práci. Ačkoliv se čerstvá kytice řezaných květin může zdát jako přirozený dárek, je třeba dodržet hned několik základním pravidel, pokud jde o etiketu darování. Mezi zasíláním kytice jako obchodní dar partnerům, spolupracovníkům, klientům nebo dokonce vašemu šéfovi je možná tenčí hranice, než by se na první pohled mohlo zdát. Tyto hranice je ale důležité vždy respektovat a dodržovat. Pojďme se tedy společně v dnešním článku podívat na základní květinovou etiketu na pracovišti.

read the whole
Nejvhodnější barva růží na Valentýna

Nejvhodnější barva růží na Valentýna

16.1.2021

Jakou barvu růží poslat na Valentýna?

Na svátek svatého Valentýna se prodá téměř 200 milionů růží, ano, čtete správně, neuvěřitelných 200 milionů růží. Pro představu, svátek svatého Valentýna se setkává s velkou oblibou zejména ve Spojených státech a stačí abyste věnovali dospělému jednu jedinou růži, a hned je pár milionů fuč. Ovšem nejen v USA se slaví svátek svatého Valentýna, ale také v Evropě, nebo u nás v Česku. Ani u nás nelze popřít, že většina lidí si spojuje Valentýna právě s červenými růžemi, romantikou, láskou a vášní, ovšem poslední dobou se Valentýn stává stále více oslavy lásky, jakéhokoliv druhu. Tím máme na mysli lásku k vašim blízkým, rodině, sourozeneckou lásku, lásku mezi přáteli nebo dokonce i projev lásky k vašemu domácímu mazlíčku. Láska má mnoho forem, proto je vhodné zmínit i ty opomíjenější, nejen lásku partnerskou. Pokud tedy chcete na Valentýna obdarovat vaše kamarády nebo příbuzné, stále můžete sáhnou po růžích, protože právě barva růže určuje význam, který chcete darováním květů sdělit.

 

read the whole
Význam květin pro smuteční aranžmá

Význam květin pro smuteční aranžmá

10.1.2021

Pohřební květiny, jaký je jejich skutečný význam?

Smutné události doprovází naše životy a mezi ty nejsmutnější patří odchod našich blízkých. I na tyto situace musíme být připraveni  a přistupovat k nim jako k přirozené součásti lidského života. Jednu věc, kterou můžeme udělat, je rozhodně se důstojně rozloučit. Právě s tím nám mohou pomoci pohřební květiny, které sebou nesou důležité zprávy a symboliku. Při správné volbě pohřebních květin je důležité zvážit váš osobní vztah k zesnulému a na jeho základě vybrat ten správný druh květin na rozloučení. V dnešním článku vám přinášíme hned několik tipů na smuteční květiny, které vám pomohou určit správné květinové rozhodnutí.

read the whole